אייקידו בנס-ציונה.

לאחרונה פתחנו קבוצת אייקידו בנס-ציונה בראשות סנסיי ישראל טונגי (חגוברה שחורה דאן-4).

קבוצת האייקידו הזו ברמה גבוהה מאוד, ובנוסף לסנסיי ישראל מתאמנים תלמידי אייקידו בדרגות בכירות (תלמיד דאן-4, תלמיד דאן-3, ועוד מספר תלמידי אייקידו בדרגת חגורה שחורה דאן 1). בקבוצת האייקידו בנס-ציונה מתאמנים גם תלמידים ותלמידות חדשים.

קבוצת האייקידו בנס-ציונה מתאימה לגברים ולנשים בכל הגילאים, ללא צורך בידע מוקדם באומנות-לחימה. קבוצת האייקידו בנס-ציונה מאמינה בהיבט היישומי של אייקידו כאומנות-לחימה. אנחנו מאמינים כי עבודת הקרקע (בסיגנון ג'יו-ג'יטסו בראזילאי) וג'ודו משלימות את האייקידו.

למי שהתנסה או צפה בחווית ה"מכות" ברחוב, יציין שלרוב העימות מגיע לקרקע. תפישת העולם של קבוצת האייקידו בנס-ציונה היא שצריכים להיות ערוכים ומיומנים גם בעבודת-קרקע, מה גם שלאימונים אלו יש השלכות גם לעבודת האייקידו ה"רגילה".

 
סנסיי ישראל טונג'י- ראש הדוג'ו לאייקידו בנס-ציונה

לסנסיי ישראל טונג'י יש תפישה מאוד רחבה ומגוונת של עולם אומנות הלחימה, והיא מתבטאית בצורה יוצאת מהכלל בשיעורי האייקידו שלו. תפשית האייקידו שלו היא בראש ובראשונה כאומנות לחימה פראקטית ויישומית. לאחרונה הוא חזר מאפריקה לאחר שאימן שם במשך שנתיים את הנבחרת האולימפית של זימבאבואה בג'ודו וחזר עם תובנות חדשות לגבי תפישת האייקידו כמכשיר להגנה-עצמית.

תפישת האייקידו של סנסיי ישראל טונג'י נסמכת על דיוק ומשמעת עצמית בסגנון יפאני מסורתי, והוא מוציא את המיטב מכל תלמיד.

נשמח אם תהיו מעוניינים לקבל פרטים נוספים אודות שיעורי האייקידו המשולבים של סנסיי ישראל טונג'י בנס-ציונה. התקשרו לפרטים ולקביעת שיעור התנסות חינם באייקידו בנס-ציונה- 0547296988 (שחר).
 
Site Map | Top
לייבסיטי - בניית אתרים