דף הבית >> קבוצת האייקידו שלנו
 
 
קבוצת האייקידו שלנו בצפון תל אביב.
 
אז מי אנחנו בעצם? אנחנו קבוצת תלמידי אייקידו (גם הסנסיי שלנו, בדרגת דן 4), שמתאמנים יחד באייקידו. כולנו בחרנו באייקידו כבדרך חיים ואנו משתמשים באייקידו למגוון מטרות- הגברת המודעות העצמית, פיתוח כישורי לחימה והגנה עצמית, פיתוח הנפש והגוף והגברת ההרמוניה בחיים שלנו.

לאתר האייקידו החדש שלנו, ליחצו על הלינק: קבוצת האייקידו בתל-אביב.

לבלוג האייקידו בתל-אביב ליחצו על הלינק: סיפורי אייקידו ותובנות על עולם האייקידו בתל-אביב.

 

 
יצירת קשר בקשר לשיעורי אייקידו


לכל שאלה, בעניין האייקידו, השיעורים שלנו, תיאום שיעור ניסיון חינם- נשמח לעמוד לרשותכם בטלפון- 0547296988 (שחר).
לכל שאלה בקשר לאתר או לשיעורי האייקידו ניתן לפנות לשחר גם במייל הבא-

נשמח אם תתקשרו לתיאום ביקור או צפייה בשיעורי האייקידו שלנו בתל-אביב או לקבוע שיעור התנסות התנסות חינם ללא כל התחייבות.

יום א': 21:00 עד 22:30

יום ד': 21:00 עד 22:30

יום ו': 14:00 עד 15:30.

לא חייבים להגיע לכל השיעורים- אפשר להגיע גם לשיעור בשבוע. 

 עוד תמונה של קבוצת האייקידו שלנו בתל-אביב. דווקא בשיעור בו צולמ התמונה התלמידות לא הגיעו...


כמה מילים על קבוצת האייקידו שלנו-
אנחנו רואים את קבוצת האייקידו שלנו כמשפחה שנייה. אחרי כל שיעור רובנו עולים לפיצוצייה של מנאש ויושבים איזה שעה- מי על בירה ומי על ספרייט ומדברים על אייקידו ועניינים שברומו של עולם, עד שהאישה\חברה\בן-זוג מתקשרים ומאיימים בגירושים אם לא נחזור הביתה.

הרגשת המשפחה מתבטאת גם בשיעורי האייקידו- האווירה במהלך האימונים טובה ונעימה, ושי מחוייבות להתפתחות הטכנית והאישית של התלמידים אחד לשני. האווירה הטובה לא באה על חשבון האייקידו, אלא להיפך.

נשמח אם תתנו צ'אנס לקבוצה שלנו- אנחנו מאוד מעוניינים להרחיב אותה ולקבל תלמידי אייקידו חדשים.

בתמונה למטה רואים יום שישי טיפוסי בפיצוצייה של מנאש, אחרי אימון אייקידו ממוקד.

מורי ותלמידי קבוצת האייקידו שלנו.

המורים ותלמידי האייקידו שמוצגים בדף זה מתאמנים בשלושת קבוצות האייקידו שלנו- בתל-אביב, בנס-ציונה ובבית אריה.
 
ישראל טונג'י (סנסיי). חגורה שחורה (דאן 4).

סנסיי ישראל טונג'י מלמד אייקידו בקבוצה בנס-ציונה והוא ראש הדוג'ו של הקבוצה שם.
סנסיי ישראל טונג'י עוסק באומנויות לחימה מגיל צעיר, ובאייקידו מעל ל-25 שנה. הוא בעל רקע במגוון אומנויות לחימה- חגורה שחורה בקראטה ובג'ודו. הרקע של סנסיי ישראל טונג'י באומנויות הלחימה מתבטא בשיעורי האייקידו בעיקר באספקט של הגנה עצמית.

עדי פישל (סנסיי). חגורה שחורה (דאן 4) בן 50. 

סנסיי עדי פישל ראש הדוג'ו של קבוצת האייקידו בתל-אביב.
סנסיי עדי מתאמן באייקידו קרוב ל-30 שנה, ולמד אייקידו במרכז האייקידו ביפן (הומבו דוג'ו). האייקידו של סנסיי עדי הוא רך ונעים, אך גם תכליתי עם יישומים להגנה-עצמית.
סנסיי עדי הוא אדם הרמוני עם סבלנות רבה ושיעורי האייקידו שלו הרמוניים, נעימים ובטוחים.
 
 
ירון יעקובוביץ (סנסיי). חגורה שחורה (דאן 4) בן 45.

סנסיי ירון יעקובוביץ הוא ראש הדוג'ו של קבוצת האייקידו בבית-אריה. סנסיי ירון הוא לוחם אמיתי- יש לו רקע עשיר באומנויות לחימה, בין היתר, בקדנו, ג'יו-ג'יטסו ברזילאי וקרוב ל-20 שנות ניסיון באייקידו.

בנוסף להיותו לוחם, ירון הוא גם מרפא- הוא מטפל בטאו שיאצו.


גדי מרקוס (סנסיי). חגורה שחורה (דאן 5) בן 51. 
גדי הוא חידה שעטופה בתעלומה. הוא מופיע ונעלם מהדוג'ו- הוא טוען שהוא מלמד דיקור סיני בפינלנד, אבל יש מי שחושב שהוא קשור למאמצי מניעת הגרעין האיראני. עיני הפלדה האפורות שלו והחיוך התמים יעילים לא פחות מהאייקידו שלו.

גדי הוא אחד מוותיקי האייקידו בארץ- הוא החל את לימודי האייקידו בשנת 1989 עם איתן בן מאיר סנסיי (דאן 6), ובשנת 1999 החל ללמוד עם נבי ווראל סנסיי (דאן 6, תלמידו של טמורה סנסיי). גדי עוסק בדיקור סיני קלאסי וייסד את דוג'ו אייקידו מרכז.

דורי פלס. חגורה שחורה (דאן 3) בן 55. 
 
דורי הוא שחקן בנשמתו. היותו במאי ושחקן תיאטרון מקצועי ניכרת בעבודת האייקידו שלו. כל תנועה שלו נעשית בתשומת לב ועוברת כירואוגרפיה מדוקדקת. דורי הוא הליצן של השיעור- תמיד מוכן עם מענה חד לשון או הערה מתחכמת.

לאתר שלו העוסק בין היתר בקריאה וניתוח מחזות- www.dorsadnaot.com

דר' שחר כהן.  חגורה שחורה (דאן 3) בן 42. 

שחר הוא דוקטור לגנטיקת צמחים ותלמיד בקבוצה קרוב ל-12 שנה. הוא (אני) גם מנהל האתר אז לא כל-כך נעים לי להלל ולשבח את עצמי. כשתתקשרו לקבל פרטים על הקבוצה (0547296988) אז אני אנסה לשכנע אותכם שקבוצת האיקיידו שלנו זה הדבר הכי טוב מאז המצאת מכונת הכביסה.

רן בכר.  חגורה שחורה (דאן 2)  בן 39. 

רן הוא אדם מאוד מיוחד, ויעידו על כך נשים רבות שנפלו שבי אחר קומתו הטמירה ועיניו הירוקות. האייקידו של רן מיוחד ומשעשע ומשקף נפש של ילד אמיתי. 

רן הוא רב פעלים ותחומי עניין- הוא עוסק בלימודי מגדר, תסריטאי, סופר ומדריך בפניימת נוער.

דים ל. חגורה שחורה (דאן 1) בן 38.

דים הוא בין התלמידים הוותיקים בדוג'ו- מתאמן מאז שנת 2000. מהנדס אלקטרוניקה בעל ידי זהב ולב רחב. אב לשתי בנות מקסימות שבאות לבקר מדי פעם.

אריק פולאק. חגורה שחורה (דאן 1) בן 35. 

אריק חזר לקבוצת האייקידו שלנו אחרי היעדרות ארוכה של 10 שנים. במהלך התקופה הזאת הוא נסע לסין ולמד רפואה סינית והיום הוא מנהל עם אישתו קליניקה לרפואה סינית. אריק הוא תלמיד רציני שלא מפספס אף שיעור אייקידו, והוא רך ובעל אייקידו חזק וטכניקה טובה. בחור כארז.
 
איל גרוסמן. חגורה שחורה (דאן 1) בן 27. 

איל הוא כוכב עולה בשמי האייקידו, והצעיר בין תלמידי הדוג'ו. איל חי את האייקידו 24 שעות ביממה, 7 שעות בשבוע. הוא מחכה לשעון הקיץ כדי שיוכל לחיות את האייקידו 25 שעות ביממה. אין מורה בארץ שלא מכיר אותו, ומעטים הם המאסטרים בעולם שלא חברים שלו בפייסבוק.

איל סטודנט למדעי המדינה ומתרגל אייקידו 24\7.

עידו ל. חגורה שחורה (דאן-1), בן 45. 

עידו הוא אמן לחימה בנישמתו. הוא מתאמן בטאי-צי קרוב ל-20 שנה והוא עורך סינטזה בין האייקידו לטאי-צי. עידו הוא איש רב-פעלים, שעוסק במדע וטכנולוגיה, אקטיוויזם חברתי, פוליטיקה מקומית ומה לא.

עידו הוא אדם שתרצה שיהיה בחברתך הן בסימטה חשוכה, בטיול גיפים ועל הבאר, לוגם בירה קרה. לחצו כאן לקישור לאתר שלו בו הוא מטפל באומנויות לחימה.

סער פיינשטיין חגורה שחורה (דן1), בן 28. 

סער הוא פרטנר מעולה לאייקידו. חזק וגמיש ולעולם לא מתעייף. לסער יש לב רחב, והוא מת על כלבים, אז איך אפשר לא לאהוב אותו? הוא גם מאלף כלבים מקצועי ומספר לנו סיפורים שלא יאמנו על כלבים שקופצים מגגות, ומה לא.

חגית פלס קיו 2. 

חגית היא התלמידה החדשה של קבוצת האייקידו שלנו, והיא יהלום אמיתי! חגית עוסקת זה יותר מעשרים שנה בתורות רוחניות שונות, עובדה שעשוייה איך היא נשואה לדורי מהקבוצה... מאחורי החיוך הכובש מסתתרת רואת חשבון רצינית שאף הקימה קבוצת עליות- קבוצת רואי חשבון ויועצים. לאתר ראו את www.alliott.co.il

דני הוכברג קיו 1 בן 35. 

דני הוא תלמיד מקסים. בכלל, הוא מקסים כל בחורה עם עייני הכלבלב הכחולות שלו וחיוך שממיס כל לב. לדני יש אייקידו מיוחד, כמו אישיותו. הוא לעולם לא מוותר ומחייך כל הזמן.

איילת עופר קיו 2. 

איילת בעלת השיער הערמוני היא מטפלת בחסד בטאי-שייאצו. צחוק הפעמונים שלה לא מפסיק כל השיעור, והוא מתערבב עם נביחות ה"כלב" שלה שהיא גוררת כמעט לכל שיעור. איילת- מה יהיה?

דודי פרנזי , קיו 1 בן 28. 

דודי הוא דוגמא טובה למתאמן אייקידו שמבין שדרך האייקידו היא לא תמיד ישרה. דודי התאמן אצלנו איזה שנתיים, ולקח חופשה של קרוב לחמש שנים, עם ביקורים פה ושם. תמיד כיף שתלמיד חוזר לקבוצת האייקידו שלנו!

בר סברינה נאדלר. 

בר היא תלמידה חדשה יחסית בקבוצת האייקידו שלנו. מלאת חיים וחובבת ארנבים וכלבים. היא לא רק יפה ומטופחת כיאה למנהלת סניף של חברת איפור, אבל גם דוברת איזה 6 שפות ומכניסה את כל הגברים בקבוצה לכיס הקטן.

בר היא כישרון טיבעי באייקידו, ואנחנו צופים לה גדולות ונצורות.

אודי אלנברג, קיו 4 בן 26. 

אודי הוא פילוסוף בנישמתו וילד בליבו. כל זה ארוז בגוף המתנשא ל1.85 ומשקל בהתאם. תוסיפו את העובדה שהוא למד בצעירותו במשך שבע שנים ג'ודו, ועכשיו לכו תנסו לבצע עליו טכניקת אייקידו שהיא פחות ממושלמת עליו כדי שזה בכלל יזיז לו. אודי הוא פרטנר נהדר להתעמקות בדקויות האייקידו.

דורון ג' , קיו 3 בן 37. 

דורון הוא זקן התלמידים החדשים בקבוצת האייקידו שלנו. דורון הוא איש רב אשכולות והיחיד שהצליח לעצב את הלוגו ואת חולצת קבוצת האייקידו שלנו. דורון הוא תלמיד מתמיד וטבעוני שמתחלחל בכל פעם שאנו מתכננים "על האש" (שריפת חיות מתות, כהגדרתו).

דורון חרד מאוד לפרטיותו והסכים לשים תמונה מפוקסלת באתר, רק בתנאי שיהיה מישהו אחר בתמונה...

לוסי שמש. 

לוסי היא התלמידה הכי טרייה שלנו. מהנדסת חומרים ומרצה באוניברסיטה, היא לוקחת בהליכה את הגברים בכל מה שקשור למחשבה אנליטית וגם ברוב הדברים שלא קשורים למחשבה.

לוסי היא פצצת אנרגיה רוחשת על בשיעורי האייקידו.

ניר בן לביא, בן 51.

ניר החל בלימודי האייקידו במאי 2016 והוא מתאמן בחליפה שחורה, זכר לשנים של לימודי נינג'יטסו. בין משפחה, נסיעות ברחבי העולם וניהול חברת תוכנה לא ברור איך הוא מתעקש (ולרוב מצליח) להגיע לשלושה אימונים בשבוע.

הרצינות וההתמדה של ניר (המלווים תמיד בחיוך) ניכרים היטב גם באייקידו שלו.
 
אבי חסון, בן 34. 

אבי הוא אמנם עורך דין, אבל במקור הוא איש מדיה (שזה בעייני מחמאה). אבי הוא בחור מעניין, מלא חוש הומור ואב לשני ילדים. אבי הוא אחלה בן-אדם, ששמח להתנדב לכל משימה, וקבוצת האייקידו שלנו בורכה בנוכחות שלו.
 
שרון מליאר. 

שרון היא ספורטאית במובן הרחב של המילה. בנוסף לאימוני האייקידו, היא עוסקת בגלישה ובכדור-עף, ואנחנו חושדים שהיא קשורה למוסד בכל פעילויות שקשורות לים, אבל היא היא מכחישה בתוקף. תראו אותה תוקפת עם סכין ותחליטו בעצמכם.

רוני, בן 26. 

רוני הוא נתנייתי שמתאמן בקבוצת האייקידו שלנו בת-אביב, ורק זה מעורר כבוד רב. רוני הוא איש-מחשבים גבוה שאוהב להתחרות עם ערן בתחרות של "למי-יש-אייקידו-יותר-נוקשה", אבל יש לו כישרון והוא יהיה איש אייקידו מוצלח מאוד.

יובל בן פורת, בן 22. 

יובל הוא התלמיד הצעיר ביותר בקבוצת האייקידו שלנו. משוחרר טרי, יובל מתלהב מכל אימון עם אנרגיות צעירות ורעננות.

קרן חלאבי (בת 25).

קרן היא התלמידה החדשה ביותר שלנו. היא דוגמא מאלפת לביטוי "מים שקטים חודרים עמוק". קרן בחורה שקטה ופיקחית עם עבר שושואיסטי בתחום הסייבר שתורם ללימודי הביואינפורמאטיקה שלה. קרן לוקחת ברצינות את לימודי האייקידו ואני בטוח ללא צל של ספק שהאייקידו יעיף אותה למקומות שהיא לא חלמה עליהם.

יובל.

יובל הוא איש-הצפון שלנו. הוא חלק איתנו את גופו החזק ללא תקנה תקופה ארוכה,עד שהפסיק לעבוד בתל-אביב. יובל נשאר על תקן של תלמיד-אורח שמבקר את קבוצת האייקידו שלנו בתל-אביב בהפתעה. כיום יובל מתאמן בעיקר אצל המורה של המורים שלנו, סנסיי איתן-בן-מאיר, מראשוני מורי האייקידו בארץ.

לובה.

לובה היא חלק מגל תלמידות האייקידו החדשות ששוטפות לנו את הדוג'ו. לובה היא כמו פלדה- חזקה וגמישה, אולי כי היא התאמנה כמה שנים בקרקס. לובה היא פריפורמרית של אומנויות שמעטים שמעו עליהם ושיעורי האייקידו האהובים עליה הם שיעורי החרב.

האופי השקט שלה מסתיר בחורה מפתיעה עם חוכמת חיים.
 
יואב בלוך (בן 55)

יואב הוא זקן התלמידים החדשים. עם סבלנות אינסופית שרכש משנים של תירגולי טאי-צ'י יואב מתעמק בשימחה בטכניקות האייקידו. יואב הוא מהנדס ואיש משפחה שמדגים היטב את המשפט "מים שקטים חודרים עמוק". 

 
עופר הילו (בן 25)

עופר הוא התלמיד הכי צעיר בקבוצת האייקידו שלנו- כולו בן 25. סטודנט לעיצוב עם זקן מטופח ולוק תל-אביבי. על אף המבט חודר - עופר הוא אדם לבבי ביותר שמתחבר עם כולם, ובעל גינונים אירופאיים שמסגירים את מוצאו הארגנטינאי. 
 

אתה ואת יכולים להיות התלמידים הבאים שלנו!!!  

כל מה שדרוש, זה להתקשר ולקבוע שיעור התנסות חינם!
שחר- 0547296988
Site Map | Top
לייבסיטי - בניית אתרים