שיעורי אייקידו בתל-אביב
 

ברוכים הבאים לדף הבית  של קבוצת האייקידו שלנו, אייקידוקא בראשות  סנסיי ישראל טונג'י (דן 4)
 
אנחנו קבוצת תלמידי אייקידו שמתאמנים יחד מעל 10 שנים תחת הדרכתו של סנסיי ישראל טונג'י. הקבוצה מורכבת מגברים ונשים בדרגות שונות.

קבוצת האייקידו שלנו מגובשת ופתוחה לתלמידים חדשים. האייקידו שלנו בדרגה גבוהה ואנו מאמינים בעבודה קשה ומדוקדקת.

אנו מאמינים שהאייקידו היא דרך חיים- מסע שלא נגמר אך מתחיל בצעד קטן אחד- בצילצול לקביעת שיעור התנסות חינם (שחר- 0547296988 ).


 חלק נכבד מקבוצת האייקידו שלנו. נשמח אם תצטרפו!


 

פירוש המונח "אייקידוקה" הינו "תלמיד אייקידו" ביפנית, ובחרנו בשם זה לאור התפישה שכולנו, ראשית ובראשונה תלמידי אייקידו, בלי קשר לדרגה ולרמת האייקידו שלנו.
סנסיי ישראל טונג'י מדריך תלמיד בשיעור אייקידו

 לפרטים נוספים ולקביעת שיעור התנסות חינם- התקשרו לשחר 0547296988


מהו אייקידו?

לשאלה "מהו איייקדו" יש תשובות רבות- לפחות כמספר הנשאלים, ובדרך כלל גם יותר, מכיוון שתפיסת האייקידו של התלמידים משתנה עם הזמן. אם אתם מחפשים עובדות יבשות על האייקידו- האינטרנט מלאה בהם- נסו בוויקיפדיה. אם אתם מחפשים לדעת את טבעו האמיתי של האייקידו- אין דרך אחרת מאשר לעלות על המזרון ולהשתתף בשיעורי האייקידו. 

יותר נכון יהיה לתאר את האייקידו של הסנסיי שלנו- סנסיי ישראל טונג'י. האייקידו של ישראל הוא מאוד מדוייק ומתובל בנסיון הרב שלו באומנויות לחימה שונות- ג'ודו, קרטה, ארניס (תורת לחימה פיליפינית של לחימה עם סכין ומקל קצר). סנסיי ישראל טונג'י מאמין שתרגילי האייקידו צריכים הגיוניים ויעילים. באייקידו שלו לא תמצאו קישוטים מיותרים: כל תנועה מדוייקת ויעילה. זהו האייקידו של ישראל.

בשיעורי האייקידו שלנו התלמידים מתעמתים לא פעם עם פחדים חבויים. השיעורים לא תמיד קלים, והם לעיתים מתסכלים- בלי קשר לרמת התלמיד. שיעורי האייקידו שלנו משמשים, במובן מסויים, מעבדה לבחינת העצמי. בשיעורי האייקידו עולים לא פעם כעסים ומתחים בתלמידים ו בינם לבין עצמם. רגשות אלו טבעיים ותלמידי האייקידו יעשו בחוכמה אם הם יבחנו רגשות אלו ויכירו בהם.

בשיעורי האייקידו שלנו אנו לומדים לזוז, להתנועע. מרכיב מרכזי באייקידו הוא לא להיות איפה שהיריב תוקף. אם בג'ודו, המוטו הוא להשתמש בכוח של היריב נגדו, אלמנט מרכזי באייקידו הוא לא להיות איפה שהיריב מכה. יותר מכך, בשיעורי האייקידו, לומדים גם להתחבר לבן זוג או ליריב, לא להיתקע, ולזרום, לזרום, לזרום. עקרונות האייקידו האלה מפעפעים עם הזמן גם לחיים הפרטיים של תלמידי האייקידו.

תלמידים בקבומת האייקידו שלנו חולקים חוויות מלימודי האייקידו:

        

 לפרטים נוספים ולקביעת שיעור התנסות חינם- התקשרו לשחר 0547296988

 

שיעורים פרטיים באייקידו ושיעורים פרטיים בהגנה עצמית


ישנה אפשרות לשיעורים פרטיים באייקידו ושיעורים פרטיים בהגנה עצמית ליחידם ולקבוצות.
שיעורים פרטיים באייקידו מתאימים לגברים ולנשים ואף לבני נוער- ללא צורך בידע מוקדם. 
סנסיי ישראל טונג'י מדגים את תפישת האייקידו הייחודית שלו

           

 
Site Map | Top
לייבסיטי - בניית אתרים